ZAVRŠENI 11. ŠPORTSKI SUSRETI SDLSN: Sisačko-moslavačka županija ukupni pobjednik

ZAVRŠENI 11. ŠPORTSKI SUSRETI SDLSN: Sisačko-moslavačka županija ukupni pobjednik

Zaton2005_smz

(SDLSN, 9. svibnja) Svečanim proglašenjem pobjednika i izvlačenjem tombole u diskoteci Saturnus završeni su 11. športski susreti SDLSN, na kojima se oko 1.000 državnih Zaton2005_tombolaaslužbenika i namještenika natjecalo u brojnim športskim disciplinama, ali i uživalo u druženju, zabavi, plesu i sklapanju novih i ugodnih poznanstava.

U četiri dana trajanja susreta u apartmanskom naselju Zaton feštalo se od sumraka do zore, uz pjesmu iz svih krajeva Lijepe naše.

No kako sve lijepo ima svoj završetak, tako su se i sudionici susreta morali rastati do ponovnog okupljanja iduće godine.

Na prigodnoj svečanosti proglašeni su pobjednici po športskim disciplinama, a na kraju i ukupni pobjednik 11. športskih susreta, Sisačko-moslavačka županija.

Potom je uslijedio ples i izvlačenje bogate tombole.

Najsretniji su iz Zatona otišli s vrijednim nagradama, a ostali s lijepim uspomenama.

Zaton2005_pless

MALI NOGOMET

  1. Policijska postaja Gračac
  2. Grad Osijek, JPVP
  3. Zatvor Zagreb

Najbolji Strijelac:  Goran Zubić, Zatvor Zagreb
Najbolji igrač malonogometnog turnira: Drago Protega, Državna uprava Šibenik

PIKADO, EKIPNI POREDAK – ŽENE

  1. Općina Jasenovac, Sisačko-moslavačka županija
  2. Šibensko-kninska županija
  3. Grad Sisak  III

PIKADO, POJEDINAČNI POREDAK – ŽENE

  1. Mirela Lučev, Šibensko-kninska županija
  2. Jadranka Jergović, Istarska županija  IV
  3. Vesna Nikolozo, Sisačko-moslavačka županija  I

PIKADO, EKIPNI POREDAK – MUŠKARCI

  1. Primorsko-goranska županija  II
  2. Grad Sisak  III
  3. Porezna uprava Šibenik

PIKADO, POJEDINAČNI POREDAK – MUŠKARCI

  1. Siniša Repanić, HZZ Split
  2. Davor Ranteš, Kaznionica Lepoglava  I
  3. Zoran Burojević, Sisačko-moslavačka županija III – JUNAČINE

ŠAH

  1. Vatrogasci Zadar
  2. Hrvatski sabro
  3. Međimurska županija

STRELJAŠTVO, EKIPNI POREDAK – ŽENE

  1. Grad Čakovec
  2. Grad Sisak
  3. Državni zavod za statistiku

STRELJAŠTVO, POJEDINAČNI POREDAK – ŽENE

  1. Mira Grgić, Sisačko-moslavačka županija – Uprava
  2. Anuca Pastrovicchio, Istarska županija Rovinj
  3. Vesna Ređep, Grad Đurđevac

STRELJAŠTVO, EKIPNI POREDAK – MUŠKARCI

  1. Primorsko-goranska županija
  2. Varaždinska županija, Kaznionica Lepoglava
  3. Grad Čakovec

STRELJAŠTVO, POJEDINAČNI POREDAK – MUŠKARCI

  1. Zvonimir Turk, Grad Čakovec
  2. Branislav Matković, Vatrogasci Zadar
  3. Dragan Vuković, Primorsko-goranska županija

POTEZANJE UŽETA

  1. Požeško-slavonska županija
  2. Sisačko-moslavačka županija
  3. Istarska županija

STOLNI TENIS – ŽENE

  1. Općinski sud Zaprešić
  2. Državni zavod za statistiku I
  3. Istarska županija Rovinj

STOLNI TENIS – MUŠKARCI

  1. CI Goričan, Međimurska županija
  2. Sisačko-moslavačka županija I
  3. Državni zavod za statistiku

TENIS – ŽENE

  1. Višnja Kukić, Sisačko-moslavačka županija
  2. Ana Dvornik, Splitsko-dalmatinska županija
  3. Ankica Žitnjak. Sisačko-moslavačka županija

TENIS – MUŠKARCI DO 45 GODINA

  1. Igor Deranja, Grad Dubrovnik
  2. Vinko Majstorović, Vukovarsko-srijemska županija
  3. Edvard Gelešić, Sisačko-moslavačka županija

TENIS – MUŠKARCI PREKO 45 GODINA

  1. Ivan Barišić, Požeško-slavonska županija
  2. Mirko Sočo, Splitsko-dalmatinska županija
  3. Damir Borić, Sisačko-moslavačka županija

KUGLANJE, EKIPNI POREDAK – ŽENE

  1. Krapinsko-zagorska županija II
  2. Sisačko-moslavačka županija II
  3. Primorsko-goranska županija II

KUGLANJE, POJEDINAČNI POREDAK – ŽENE

  1. Nada Horvat, Krapinsko-zagorska županija I
  2. Vesna Ivanščak, Sisačko-moslavačka županija I
  3. Damjanka Pavić, Grad Županja

KUGLANJE, EKIPNI POREDAK – MUŠKARCI

  1. Zagreb I
  2. Zagreb II
  3. Državni zavod za statistiku

KUGLANJE, POJEDINAČNI POREDAK – MUŠKARCI

  1. Ive Čelina, Zagreb II
  2. Miroslav Novaković, Državni zavod za statistiku
  3. Pero Ivičević, Zagreb I

USPJEH PO ŽUPANIJAMA

  1. Sisačko-moslavačka županija
  2. Grad Zagreb
  3. Međimurska županija

BELOT  (izvan službenog dijela natjecanja)

  1. Damir Jambrek i Novak Kljaić
  2. Ljubomir Svalina i Zoran Perović
  3. Josip Ilić i Ivan Budimir